Poskytovatelé úvěrů


Přinášíme Vám seznam společností poskytující úvěry v ČR. Doporučujeme projít více nabídek a zvolit optimální společnost pro Vaše potřeby. Rozdíly jsou zejména v způsobu ručení a především ve výši úroků.

Společnosti poskytující úvěry:

GE Money Bank
Nabídka pro podnikatele - úvěr Expres Business, Expres půjčka pro sukromé osoby. Renomovaná banka.
www.gemoney.cz
ČSOB banka
Univerzální banka nabízející plný rozsah bankovních služeb pro fyzické osoby a firmy. Individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky. Hypotéky, půjčky na bydlení, půjčka na cokoliv, přečerpání běžného účtu, americká hypotéka.
www.csob.cz
Česká spořitelna
Banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Rychlé peníze na drobné nákupy. Hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, spotřebitelské úvěry, hotovostní úvěry, půjčky, nákup na splátky, novomanželské půjčky.
www.csas.cz
Komerční banka a. s.
Komerční banka poskytuje komplexní finanční služby pro občany, mládež, studenty, podnikatele, živnostníky, a podniky. Půjčky a hypotéky na nákupy, na studium, na bydlení, na podnikání.
www.kb.cz
Citibank, a.s.
Citibank poskytuje své služby občanům i firmám, poskytuje také půjčky nejširšímu okruhu zákazníků. Citibank osobní půjčka je nezaručený bezúčelový spotřebitelský úvěr v hodnotě od 20.000 do 600.000,- Kč.
www.citibank.cz
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Stavební spoření, pojištění, leasing, spotřebitelské úvěry, půjčky, úvěry, hypoteční úvěrování.
www.raiffeisenbank.cz
IQpůjčka - úvěr od Bawag bank
IQpůjčka - úvěr, určený na přefinancování stávajících finančních závazků, splacení úvěrů a půjček. Výše úvěru 20.000 - 500.000,- Kč, vyřízení přes mobilního bankéře na 800 700 800.
www.bawag.cz
Cofidis.cz
Cofidis poskytuje nebankovní rychlé půjčky a spotřebitelské úvěry po telefonu. Bez ručitele, rychle a jednoduše. Žádost o půjčku on-line.
www.cofidis.cz
Cetelem.cz
Cetelem poskytuje úvěry ve spolupráci s obchodními partnery v místě prodeje (nákup na splátky). Dále nabízí kreditní karty (bezúročné období 50 dnů), účelové i neúčelové osobní půjčky pro nákladnější projekty a Autoúvěr a Motoúvěr určený pro financování motorových vozidel.
www.cetelem.cz
Home credit
Home credit poskytuje hotovost nebo nákup na splátky. Hotovost lze vyřídit dvěma způsoby - telefonicky nebo na poště. Půjčka po telefonu - bezplatná linka 800 999 000, bez ručitele do výše 60.000 Kč. Hotovostní půjčka Pošta - výše půjčky 15.000, k vyřízení jsou potřebné dva doklady, splátky již od 800,- Kč měsíčně. Spotřebitelský úvěr Klasik - přímo v prodejně, od 3.000 do 100.000,- Kč.
www.homecredit.cz

Zveřejněno 10. 2. 2011


Všechna práva vyhrazena AAA-Úvěry.cz, (c) 2008 - 2024 Ing. Radek Šmach   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme úvěry. Tento web je pouze informační.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace