Nebankovní půjčky


Alternativou pro mnoho žadatelů o půjčku s nízkou bonitou jsou nebankovní půjčky. Určitou výhodou může být rychlejší proces schválení, méně administrativy, možnost vyřízení z domu a méně dokladování. Poskytovatelé těchto půjček jsou z velké části soukromé společnosti, které nabízejí nejrůznější druhy půjček. Na některé z nich narazíte nejčastěji?

Akční nabídka půjček:


Nabídka nebankovních půjček za poslední roky vzrostla a konkurence je poměrně veliká. Nebankovní společnosti se tak předhánějí v různých nabídkách a akcích, tak aby oslovili co nejvíce klientů. Nejčastěji jsou nabídky na půjčky bez poplatků, akční bonusy anebo výše úročení. Některé z půjček nemusí být zajištěny zástavou nebo u nich není vyžadováno doložení příjmu.
Dostupné malé půjčky


Nejčastějším požadavkem klientů je rychlý schvalovací proces půjčky a pohodlné sjednání online, bez nutnosti docházet na pobočku. Takové požadavky splňují tzv. malé půjčky. Jde o nebankovní půjčky které jsou označovány také jako SMS půjčky, půjčky před výplatou nebo půjčky bez registru. Obecná charakteristika těchto půjček je:

- nižší částka, v řádek tisícikorun

- splatnost do 30 dnů

Střednědobé nebankovní půjčky


Žadatelé, kteří potřebují vyšší částky, mohou uvažovat o střednědobých půjčkách, u nichž se doba splatnosti pohybuje v řádech několika let. Hodnoty takové nebankovní půjčky se pohybují okolo 100 000 Kč. Vyřízení takové půjčky, co se dokladování týče, nepředstavuje u nebankovní společnosti problém. Řadě společností stačí doložit potvrzení o příjmech a výpis z registru dlužníků.

Dlouhodobé nebankovní půjčky


Posledním typem půjček jsou dlouhodobé půjčky. Ve většině případů jde o hypotéky, které bývají zajištěny nemovitostí se splatností až 30 let. Soukromé společnosti vyplatí žadateli až 70 % hodnoty zástavy – v případě americké půjčky se dají tyto prostředky použít na cokoliv. Hodnota zastavené nemovitosti je pro řadu nebankovních institucí dostatečnou zárukou k tomu, aby vyřízení žádosti proběhlo rychle, bez zbytečného dokladování a prokazování příjmů a zkoumání všech nebankovních registrů.

Zveřejněno 8. 11. 2017


Všechna práva vyhrazena AAA-Úvěry.cz, (c) 2008 - 2024 Ing. Radek Šmach   |  Kontaktní informace  |  
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme úvěry. Tento web je pouze informační.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace